7.15-16.00, пн-пт

050 343 31 88 сервіс

050 301 89 19 збут

097 179 53 41 збут

 

Котли шахтні тривалого горіння КТШ ECO LONG BURNING

Шахтні котли нижнього горіння
Шахтні котли нижнього горіння - це різновид твердопаливних котлів, тому вони, як і інші моделі на твердому паливі, цілком і повністю є енергонезалежні і можуть працювати в будь-якому приміщенні з природною і примусовою циркуляцією. Такі опалювальні прилади мають надійну конструкцію і в основному виготовляються або зі сталі Ст3, або зі сталі 09Г2С, товщина якої повинна бути не менше 5 мм.

У шахтних котлах нижнього горіння використовується вертикальне завантаження палива, а в якості самого палива використовуються в основному або дрова, або тирсу. Сама шахта для завантаження сировини має конусоподібну форму, завдяки чому дрова не "зависають».

Можна виділити цілий ряд основних переваг шахтних котлів нижнього горіння:
Вони працюють на декількох видах палива.

Крім дров і тирси в шахтних котлах можна використовувати деревні брикети, вугілля, антрацит, пелети. Але при використанні деяких видів палива необхідно встановлювати додаткові пристрої, такі як, наприклад, автоматична пальник (для пеллет).

Колосники шахтних котлів нижнього горіння виконані з чавунного сплаву, які не схильні до утворення корозії і, завдяки цьому, служать набагато довше.
Ефективність таких опалювальних котлів досягає 83%, що вважається досить високим показником.
Шахтний котел не вередливий в обслуговуванні і з легкістю чиститься.
Поверхня кожної деталі ретельно фарбує порошковим методом, завдяки якому фарба тримається в рази довше, ніж при звичайній фарбування.
Деякі моделі йдуть в комплектації з повністю автоматизованої факельної пальником.
Крім усього вище перерахованого, шахтні котли нижнього горіння оснащені триходовим теплообмінником, який має високу ефективність, а також вони практично не виділяють в навколишнє середовище шкідливі речовини, що обумовлено тим фактом, що котел має керамічну футерування і додаткове джерело для подачі повітря.

Твердопаливні котли шахтного типу за рахунок своєрідної конструкції працюють за системою допалювання піролізних газів і пропалюють паливо при високих температурах, але при низькому коефіцієнті розбавлення повітрям.

Особливості конструкції шахтних котлів нижнього горіння:
шахтні котли мають незвичайну за формою конусоподібну топку (шахту), обсяг якої становить до 180 л;
рівномірна подача палива забезпечується за рахунок того, що воно прогорає поступово - від низу до верху, і, коли прогоріла нижня частина осідає, починає горіти наступний ярус. Так відбувається до тих пір, поки паливо повністю не витратиться;
в шахтних котлах немає додаткових елементів, таких як, наприклад, засувки, або перемикачі, тому для того, щоб агрегат почав працювати необхідно всього-на-всього налаштувати регулятор тяги, розтопити котел і завантажити в нього дрова (або інший вид альтернативного палива);
шахтні котли нижнього горіння оснащені зольником з великою дверцятами;
для них обов'язково потрібна установка опускного каналу, це також обумовлено особливостями конструкції самого приладу;
в котлах шахтного типу передбачено дві топки (шахти). Одна призначена для завантаження палива, а в другій знаходиться теплообмінник. Тепло, отримане при горінні палива в першій шахті, потрапляє в другу, де частина його передається водяного контуру, а частина надходить далі в трубу.
Як і в інших котлах, основною складовою шахтного котла нижнього горіння є теплообмінник. Він буває двох типів - чавунний і сталевий. Чавунний менш міцний і схильний до деформацій при ударі, тому з ним звертатися потрібно вкрай дбайливо, але при цьому він більш довговічний за рахунок стійкості до утворення корозії і здатний прослужити до 30 років. Перевагою ж сталевого теплообмінника є висока міцність, стійкість до гранично високим і гранично низьких температур, але при цьому він схильний до появи на поверхні корозійного нальоту. Обидва види теплообмінників по-своєму гарні, і в залежності від того, яку мету Ви перед собою ставите в першу чергу, можна підібрати найбільш оптимальний.